Hoş geldin hediyesi: 3 haftalık anaokul planı bizden sana hediye!

07 Nisan

Mandal Dino

Ekteki şablonu kullanın ve çocuklarla birlikte siyah çizgi boyunca kesin. Daha sonra bu şekli kalemle kartona aktarın ve tekrar kesin. Gazete veya kâğıt masanın üzerine serin ve çocukların dinozoru fırça veya kalemle istedikleri renge boyamalarını sağlayın. Her şey kuruduğunda oyun başlayabilir.

04 Nisan

Mino Ve Dino Bayramda Tatil Yapıyor

Alp, Arya ve Ekin’in en büyük istekleri bahçede büyük bir hazine bulmaktı. Eylül, herkesten daha büyük ve derin bir çukur kazdı. Diğer kazılan küçük çukurları topladıkları yaprak, dal, taş ve tahta parçaları ile kapattılar. Artık küçük çukurları fark etmek mümkün değildi. Çok güzel kamufle olmuşlardı. Umay ve Asya mayolarını bavullarına yerleştirdiler. Tatile çıkacaklardı ve orada deniz varsa cumburlop suya atlayabilirlerdi. Merak ediyorlardı, acaba deniz var mıydı gittikleri yerde?

01 Mart

Aç Dinozor – Hareketli Oyun

İki oyuncu aralarında birkaç adım mesafe olacak şekilde yan yana dururlar. Sonra el ele tutuşurlar ve ellerini havaya kaldırırlar. Böylece iki oyuncu arasında bir boşluk oluşur. İki oyuncu arasında oluşan bu boşluk aç dinozorun açık ağzını temsil eder.